نرم افزار حسابداری مخصوص کتابفروشی

نرم افزار حسابداری کتابفروشی و انتشارات کیمیای تجارت

اگر به دنبال بهترین نرم افزار حسابداری کتابفروشی هستید، نسخه مخصوص کتاب فروشی کیمیای تجارت را به شما معرفی میکنیم. این نرم افزار علاوه بر داشتن امکانات کامل و اختصاصی کتابفروشان، یک سیستم کامل و بدون نقص حسابداری را در اختیار شما می گذارد تا بدون هیچ گونه خطای نرم افزاری کنترل حساب های خود را در دست داشته باشید. در ادامه به برخی ویژگی های این نرم افزار اشاره میکنیم:


تنظیمات سفارش گذاری:

با توجه به میزان فروش کتاب، برای آن نقطه سفارش تعیین کنید. کیمیا در زمان مناسب سفارش گذاری مجدد را به شما یاد آوری می کند. نقطه سفارش شما ممکن است برای کتاب های درسی به صورت فصلی متغیر باشد! می توانید به صورت دسته ای نقطه سفارش یک گروه خاص از کتاب ها را تغییر دهید. با استفاده از این سیستم نگران کنترل دائمی موجودی خود نباشید.


خریداران دائمی و مشتریان خاص:

در کیمیای تجارت به دو صورت می توانید فروش داشته باشید. مشتریان متفرقه و مشتریان خاص و دائمی. مشتریان دائمی خود را بشناسید، برای آنها در نرم افزار تخفیفات منحصر به فرد تعریف کنید و با اتصال به سیستم پیام کوتاه کیمیای تجارت آنها را شگفت زده کنید! برای این دسته از مشتریان اطلاعات مختلفی مانند تلفن، سابقه خرید و … در سیستم ثبت می شوند.

خریداران متفرقه و فروش سریع:

اگر کتابفروشی بزرگی دارید و مشتریان متفرقه زیادی را باید با سرعت پاسخگو باشید، می توانید بدون نیاز به ثبت اطلاعات مشتریان سریعا برای آنان فاکتور صادر کنید. با اتصال کیمیا به بارکد خوان؛ کد شابک کتاب را وارد سیستم کرده و سرعت فروش صندوق های خود را افزایش دهید…

نرم افزار حسابداری کتابفروشی

 


مدیریت توزیع کتاب :

اگر حجم مبادلات شما با شعب و نمایندگان تان زیاد است، امکانات ویژه ای برای مدیریت فروش شما پیش بینی کرده ایم. در سیستم مدیریت شعب کیمیای تجارت نیاز به ثبت فاکتور های خرید در شعب نمی باشد. همچنین لیست قیمت ها، موجودی ها و … همه از طریق اتصال به شعبه مرکزی بروز رسانی شده و در زمان اوپراتور های شما صرفه جویی بسیاری خواهد کرد:

نرم افزار حسابداری کتابفروشی


گزارشات حسابداری:

در نرم افزار حسابداری کتابفروشی کیمیای تجارت قادر خواهید بود گزارشات مختلف حسابداری به تفکیک مشتریان، به تفکیک موضوع کتاب و گروه های مختلفی که محصولاتتان را دسته بندی کرده اید داشته باشید. گزارشات کیمیا به صورت جداول و نمودار ها به شما کمک می کند گذشته را ارزیابی کنید و آینده را پیشبینی نمایید!


محاسبه قیمت تمام شده:

واقعا فروش کالا برای شما چه مقدار سود دارد؟ هزینه هایی مانند حمل کالا، خواب سرمایه و … چقدر بر سود خالص شما تاثیر گذار است؟ تا زمانی که ارزش واقعی کالا را محاسبه نکنید به این مقادیر دسترسی نخواهید داشت. با محاسبه “ارزش فعلی” در کیمیای تجارت می توانید به صورت دسته ای و برای گروه های مختلف کالا با استفاده از فرمول هزینه های متفرقه ای که بر کالا وارد می شود حساب کنید…


مرجوعی سریع:

با نرم افزار حسابداری کتابفروشی کیمیای تجارت در کوتاه ترین زمان ممکن کالای فروش رفته را پس گرفته و خرید های خود را مرجوع کنید. برگشت از خرید و برگشت از فروش زمانی که فاکتور های خود را به یکدیگر تبدیل می کنید بسیار آسان است!

نرم افزار حسابداری کتابفروشی

خرید نرم افزار حسابداری کتابفروشی

کیمیای تجارت

 

 

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *