نرم افزار حسابداری مخصوص رستوران

نرم افزار حسابداری مخصوص رستوران ها

نرم افزار حسابداری کیمیای ضیافت؛ بهترین نرم افزار حسابداری مخصوص رستوران های زنجیره ای ، فست فود ها و کافی شاپ ها است. امکانات منحصر  به فرد این نرم افزار برای مدیریت متمرکز شعب و ارتباط با مشتریان باعث رونق کسب و کار بسیاری از مشتریانمان شده است. به واسطه این نرم افزار حسابداری کسب و کار خود را نظم بخشیده و کنترل آن را تماما در اختیار خواهید گرفت. در ادامه به شرح امکانات نرم افزار حسابداری مخصوص رستوران “کیمیای ضیافت” می پردازیم:


مدیریت موجودی مواد اولیه بر اساس فرمول تولید:

با ماژول فرمول تولید کیمیای ضیافت، می توانید برای طبخ هر پرس غذا، مواد اولیه مورد نیاز را به صورت فرمول در سیستم ثبت کنید. با فروش صندوق از موجودی مواد اولیه شما کم می شود. با ثبت نقطه سفارش برای هر ماده اولیه سیستم در زمان مناسب به شما جهت خرید مجدد هشدار می دهد.

نرم افزار حسابداری مخصوص رستوران

 

 


ارتباط کیمیای ضیافت با تجهیزات جانبی:

مانیتور لمسی، صندوق فروش، ترازوی دیجیتال و انواع پرینتر های حرارتی را می توان به کیمیای ضیافت متصل نمود. همچنین قابلیت اتصال caller ID و پنل SMS نیز به کیمیا وجود دارد.

 


مدیریت پیک ها و سفارشات:

در نرم افزار حسابداری مخصوص رستوران های کیمیای ضیافت شماره منزل و موبایل مشتریان خود را ذخیره کنید و با اتصال سیستم caller ID در وقت خود صرفه جویی نمایید. همچنین می توانید برای هر فاکتور کد پیک را نیز وارد کرده و محاسبات هزینه و پورسانت پیک های خود را در آخر ماه داشته باشید. از طریق پنل SMS کیمیای ضیافت می توانید مشتریانتان را در ایام خاص شگفت زده کنید و تخفیفات خود را به آنان اعلام کنید.

نرم افزار حسابداری مخصوص رستوران

 


افزای سرعت عمل صندوق:

در زمان شلوغی رستوران ها در روز های تعطیل لحظه لحظه زمان صندوق های شما اهمیت پیدا می کند. با اتصال دستگاه POS به رایانه، نیاز به وارد کردن قیمت توسط مشتری نیست، بلافاصله پس از صدور فاکتور رقم پرداختی بر روی دستگاه نمایش داده می شود. این ارتباط علاوه بر افزایش سرعت عمل، خطای ورود مبلغ اشتباه را نیز به صفر می رساند.

 


محاسبه حقوق و دستمزد:

ماژول حقوق و دستمزد کیمیای تجارت جهت صدور فیش حقوقی بر مبنای قرارداد پایه حقوقی کارمندان و احتساب اضافه کار و پورسانت، بیمه، مالیات و کسورات مساعده، وام و …

مدیریت متمرکز شعب رستوران های زنجیره ای:

در این سیستم می توانید اطلاعات مختلفی را میان شعب مختلف خود به اشتراک بگذارید. نام ،شماره و آدرس مشتریان، موجودی مواد اولیه و … همه در میان شعب مختلف شما جمع آوری شده و اطلاعات به شعبه مرکزی منتقل می شود.


تصاویری از نرم افزار:

نرم افزار حسابداری مخصوص رستوران نرم افزار حسابداری مخصوص رستوران

خرید نرم افزار حسابداری مخصوص رستوران

لیست قیمت:

 

 

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *