نرم افزار حسابداری پارچه فروشی

نرم افزار حسابداری پارچه فروشی ، پرده فروشی و صنف قماش

نرم افزار حسابداری کیمیای تجارت با امکانات مخصوص صنف قماش ، پرده فروشی و پارچه فروشی ها به همکاران عزیز این صنف تقدیم می گردد. کیمیای تجارت در نرم افزار حسابداری پارچه فروشی امکانات خاص و منحصر به فردی برا شما در نظر گرفته است:

امکانات اختصاصی نرم افزار حسابداری پارچه فروشی:

اولین خریداران نرم افزار حسابداری کیمیای تجارت در سال 1370 صنف قماش مشهد بودند و از 25 سال پیش تا کنون امکانات اختصاصی بسیاری برای عزیزان این صنف در نظر گرفته ایم. برخی از این امکانات به شرح زیر است:

معرفی کالا با جزئیات مهم پارچه:

گروه بندی های کالا در کیمیای تجارت بر اساس کد بندی های کاربران است. با اختصاص انواع کد بندی می توان کالا را با توجه به نوع جنس، نام تجاری ، کاربرد و … تقسیم بندی کرد.

واحد فروش پارچه در کیمیای تجارت را می توان بر حسب متر و یارد ثبت نمود. همچنین واحد کل را می توان بر حسب طاقه وارد نمود. هر طاقه متراژ متفاوتی دارد و ثبت هر طاقه پارچه با متراژ اختصاصی ثبت می شود. در انبارگردانی نیز گزارشات موجودی را می توانید بر اساس تعداد طاقه موجود و متراژ بررسی نمایید و این ویژگی سرعت و سهولت بررسی انبار شما را افزایش می دهد.

 

گزارشات متنوع با تفکیک بندی سفارشی:

از مزایای مهم نرم افزار حسابداری پارچه فروشی کیمیای تجارت ، قدرت بالای سیستم کد بندی و ایجاد گروه های مختلف کالا و اشخاص است. در کیمیای تجارت می توانید گزارشات متنوع و سفارشی خود را در سیستم ایجاد کنید.

گزارشات کالا به تفکیک نوع محصول، موجودی، میزان فروش، خواب سرمایه و فیلتر های ترکیبی از پارامتر های مختلف می باشد. گزارشات مشتریان و تامین کنندگان خود را نیز می توانید بر اساس میزان مبادلات، مناطق جغرافیای ، نوع کالا و … تفکیک کرده و با اعمال فیلتر های مختلف ترکیبی گزارشات خود را مشاهده کنید.

 

 

 

 

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *